Tak tu to dýcha životom a energiou. Novovybudovaná časť Miloslava.

48,10441890000000000000
17,29656639999996000000
Úzka, 900 42 Miloslava, Slovensko
103.00 m2
Pozemok: Neuvedená
Vyhradené
Popis nehnuteľnosti
Predávajúci maklér
Ľubica Diničová
Typ obchodu
Predaj
Poddruh
Rodinný dom
Vlastníctvo
Osobné
Parkovanie
Vyhradené Parkovanie
Stav nehnuteľnosti
Novostavba
Materiál
Porobeton
Vykonané rekonštrukcie
-
Mesačné náklady
Neuvedené
Vykurovanie
Vlastné elektrické
Obytná plocha
103.00
Výmera pozemku
Neuvedená
Zastavaná plocha
67.00 m2
Balkón
Nie
Balkón plocha
Neuvedená
Terasa
Nie
Terasa plocha
Neuvedená
Lodžia
Nie
Lodžia plocha
-
Pivnica
Nie
Pivnica plocha
-
Garáž
Nie
Garáž plocha
Neuvedená
Vybavenie
Nezariadený
Poschodie
-
Počet poschodí
2
Zateplený objekt
Áno
Prístupová cesta
Obecná
Orientácia
V, Z
Názor makléra
Benefity nehnuteľnosti
K dispozícii máme posledný skolaudovaný a dva pri ktorých je už hotová základová doska a začínajú sa ťahať obvodové múry.
Pri kúpe radíme klientom aby vždy okrem emócie zohľadňovali aj likviditu ponuky s odstupom času. Tu je to splnené na jednotku.
Okrem plánovaného otvorenia napojenia na Bratislavský obchvat sa nachádza len 2km od predmetnej stavby a otvorený má byť už 2020.
Výstavba týchto dvoj domov sa teší už druhej úspešnej etape, k dispozícii máme posledný skolaudovaný a dva pri ktorých je už hotová základová doska a začínajú sa ťahať obvodové múry. Plánovaná kolaudácia novo postavených je Marec 2020. Domy boli osadené na tichej ulici novo vybudovanej lokality ktorá sa teší veľkej obľube. Dôvodom je najmä rastúce zázemie infraštruktúry a služieb, čo časom pridá na hodnote tejto nehnuteľnosti. Pri kúpe radíme klientom aby vždy okrem emócie zohľadňovali aj likviditu ponuky s odstupom času. Tu je to splnené na...
Výstavba týchto dvoj domov sa teší už druhej úspešnej etape, k dispozícii máme posledný skolaudovaný a dva pri ktorých je už hotová základová doska a začínajú sa ťahať obvodové múry. Plánovaná kolaudácia novo postavených je Marec 2020. Domy boli osadené na tichej ulici novo vybudovanej lokality ktorá sa teší veľkej obľube. Dôvodom je najmä rastúce zázemie infraštruktúry a služieb, čo časom pridá na hodnote tejto nehnuteľnosti. Pri kúpe radíme klientom aby vždy okrem emócie zohľadňovali aj likviditu ponuky s odstupom času. Tu je to splnené na jednotku.

Okrem plánovaného otvorenia napojenia na Bratislavský obchvat sa nachádza len 2km od predmetnej stavby a otvorený má byť už 2020. Zatiaľ sa sem dostanete hneď niekoľkými cestami, cez Rovinku, Studené alebo aj priamo z Podunajským Biskupíc cez Vinohradnícku cestu.

Okrem iného bude viesť popri rodinných domoch cyklochodník, ktorým sa dopravíte aj na neďalekú železničnú zastávku Alžbetin Dvor či na Košariská ktoré sú dokonalé pre pasívnu alebo aktívnu letnú rekreáciu.

Toto sú všetko aspekty ktoré pridajú na atraktivite ponuky a budú časom zohľadnené v cene. Nehovoriac o Vašom komforte bývania ktoré má už dnes slušné zázemie. Technické riešenia a zvolené materiály sa postarajú o trvácnosť stavby.

Ako stavebný materiál sa použil Ytong s vynikajúcimi termo izolačnými vlastnosťami v kombinácii so zateplením o hrúbke 16cm . V mieste kde hraničia tieto dva domy je jeho hrúbka celkom 250mm na každej strane s 20mm dilatáciou. Nad tým celým sa nachádza strecha kde sa použila betónová krytina Bramac (čierna), pričom fasáda je bielej farby (Baumit) doplnená 6 komorovými oknami s trojsklom od spoločnosti Gallea. Zateplenie je realizované minerálnou vlnou o hrúbke 140mm, zateplenie polyst. 16cm, .Vykurovanie je podlahové elektrické. Dom je bez plynu.

Špajza poteší každú domácu pani a internet v každej izbe poteší asi celú rodinku.

V štandarde je obsiahnuté nasledovné: plávajúce podlahy a dlažby v kúpeľniach sú veľko-formátové obklady a kompletná sanita, interiérové dvere, zámková dlažba, oplotenie, zrovnaný a upravený pozemok, optický kábel pri dome, pred príprava na alarm, domáci video-vrátnik, osadená vodovodná šachta.

V okolí máte v rámci pešej dostupnosti zmrzlináreň, pre rodinné prechádzky, či kúpanie na Košariskách. Okrem toho je to slušná občianska vybavenosť suplovaná Dunajskou Lužnou, potraviny zastúpené najbližšou Coop jednota, reštauráciami či lekárňou Lavandula. Základná škola je na 5 minút autom, celkom 5km. Čo viac si priať?
Celý popis
Ľubica Diničová
0911717372
Napísať správu
Predajná cena
153 000 €
Mesačná splátka v €
Úroková sadzba v %
Počet rokov splatnosti
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Predajná cena
449 000 €
Mesačná splátka
449000.00
450
Predajná cena
398 000 €
Mesačná splátka
398000.00
450
Generuje sa PDF