Reprezentatívne kancelárske priestory v centre mesta s terasou BA I, STARÉ MESTO.

48,14903100000000000000
17,11367689999997300000
Kollárovo námestie 10, 811 07 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
150.00 m2
Verejné
Popis nehnuteľnosti
Predávajúci maklér
Gabriela Macášková
Typ obchodu
Prenájom
Poddruh
kancelárie
Vlastníctvo
Osobné
Parkovanie
Verejné Parkovanie
Stav nehnuteľnosti
Úplne prerobený
Vykonané rekonštrukcie
-
Obytná plocha
150.00
Balkón
Nie
Balkón plocha
-
Terasa
Áno
Terasa plocha
20.00
Lodžia
Nie
Lodžia plocha
-
Vybavenie
Nezariadený
Poschodie
1
Počet poschodí
5
Názor makléra
Benefity nehnuteľnosti
V okolí “Kollárka” nájdete mnoho kaviarní, reštaurácií a iných podnikov, v ktorých môžete zahnať hlad, či pozvať návštevu, ktorá zavítala ku vám.
Okrem siedmich kancelárií nájdete na prvom poschodí kuchynku s kuchynskou linkou, kde si môžete pripraviť kávu na povzbudenie.
V každej jednej kancelárii nájdete klimatizačnú jednotku, ktorá poteší najmä v horúcich letných mesiacoch.
Viac informácii o tejto ponuke nájdete na našej stránke: https://www.osobnimakleri.sk/byty/prenajom-kancelarie-bratislava-stare-mesto-37

Lokalita: Kollárovo námestie spadá pod bratislavskú mestskú časť Staré Mesto, tá samozrejme poskytuje kompletné občianske vybavenie. V okolí “Kollárka” nájdete mnoho kaviarní, reštaurácií a iných podnikov, v ktorých môžete zahnať hlad, či pozvať návštevu, ktorá zavítala ku vám do kancelárie. Nemožno opomenúť ani priam až legendárnu Obchodnú ulicu, na ktorej nájdete prakticky všetko, čo potrebujete a ...
Viac informácii o tejto ponuke nájdete na našej stránke: https://www.osobnimakleri.sk/byty/prenajom-kancelarie-bratislava-stare-mesto-37

Lokalita: Kollárovo námestie spadá pod bratislavskú mestskú časť Staré Mesto, tá samozrejme poskytuje kompletné občianske vybavenie. V okolí “Kollárka” nájdete mnoho kaviarní, reštaurácií a iných podnikov, v ktorých môžete zahnať hlad, či pozvať návštevu, ktorá zavítala ku vám do kancelárie. Nemožno opomenúť ani priam až legendárnu Obchodnú ulicu, na ktorej nájdete prakticky všetko, čo potrebujete a ktorá sa nachádza len približne minútu pešo od kancelárskych priestorov.

Parkovanie je možné v blízkom objekte Tatracentra, poprípade na Radlinského, Banskobystrickej alebo Vysokej ulici. Posledná spomenutá ulica, Vysoká ulica, sa nachádza na druhej strane objektu, v ktorom sa nachádzajú kancelárie.

Priestory sú vhodné pre advokátsku kanceláriu, reklamnú spoločnosť, či akúkoľvek administratívu. Okrem siedmich kancelárií nájdete na prvom poschodí kuchynku s kuchynskou linkou, kde si môžete pripraviť kávu na povzbudenie či čaj na zahriatie v chladnejšom počasí. Komfort priestorov zvyšuje aj možnosť využívať až dve samostatné toalety, obe s umývadlom.
Vchodové dvere sú bezpečnostné, priestory sú ošetrené bezpečnostným systémom. Štandardom objektu sú aj plastové okná so žalúziami a zabezpečené samostatné vykurovanie pomocou plynového kotla. V každej jednej kancelárii nájdete klimatizačnú jednotku, ktorá poteší najmä v horúcich letných mesiacoch. Orientácia kancelárií je do tichého dvora, no aj do parku.

Priestory sú ihneď k dispozícii!
Celý popis
Gabriela Macášková
0903216096
Napísať správu
Predajná cena
1 200 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Generuje sa PDF